Neutral Zone Gaming
Ha0s^ 4 one girl 1h82g9
Ha0s^ 4 one girl Sasak
Dobrodosli na Nz gaming
Forum da biste videli ceo forum morate da se Registrujete! Hvala


Neutral Zone Gaming
Ha0s^ 4 one girl 1h82g9
Ha0s^ 4 one girl Sasak
Dobrodosli na Nz gaming
Forum da biste videli ceo forum morate da se Registrujete! Hvala


Neutral Zone Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neutral Zone Gaming
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ha0s^ 4 one girl

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Ha0s
Clan
Clan
avatar


Posts : 2
Fp Points : 6
Fp Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Ha0s^ 4 one girl Empty
PostajNaslov: Ha0s^ 4 one girl   Ha0s^ 4 one girl I_icon_minitimečet tra 01, 2010 2:27 pm

me i prezime : Marko Vorkapic

godiste : 1997

drzava/grad : Srbija Shid

nesto o meni :
Budim se. Nova runda. Freeze time 10 minuta, ustajem. Slapujem se par puta sa 0dmg da dodjem sebi. Sipam koji milimetar vode u kadu kad uskochim da mi ne skine helt. Nema tople vode. Kažu TT razneli toplovod. Jebem ti server. Voda hladna kao mocvara na aztecu. Sednem za racunar, odigram par rundi. Kucam the time, kad vec vreme za poboljšanje skilla – školu. Pogledam round time, imam 20min da stignem. Nekako udem na školski server (imam slot), mapa skill_matematika, kažem “profesorice izvinjavam se”…GAG…You talk too much…GRRRR. Napišem par reci na admin say i dobijem kick. Odem kod head admina, on mi kaže šta se svadaš sa adminima. Nabijem ih sve na q***. Odem u buyzone, kupim awp, full equip, udem na školski server i pobijem ih sve. Ne, nije tako bilo. Druga mapa geo_grafija. Pokazivali nam neke nove mape, kazu cs_karpats i de_balkans. Mape glupe, bez balansa, old school. Krenem nešto da pricam na mic, opet me GAG. Ovaj put ne kucam reconnect vec cekam da istekne. Zvoni za kraj mape. Na hodniku me sretne moj razredni head admin, kaže nisi bio dovoljno na cs_school ostaceš bez slota. Dobro, bicu cešce na serveru, opušteno. Na razglasu cujem “nema više mapa danas, neko plantao c4 na server”. Super. Mogu nazad na 127.0.0.1:27005. Udjem u bus, kad q***, kontrola, kickuju me iz busa i uzmu 900$. Bolje da sam walkao do kuce.
Konacno stignem kuci nakon 3 minute rusha na drugi kraj mape. Bacam smoke u hodnik i bežim do sobe, da me admin ne pita šta je bilo u školi. q***, ima 16-bita. šta je bilo u školi…ništa, gagovali me par puta. Ok kaže. Moraš biti pr0 na kraju godine, rece. Dobro, bicu pr0, ne sekiraj se.
Sednem za comp odigram još par rundi. Cuje se dobro poznati adminov glas “opet sediš za racunarom”. Kucam volume 0. Hehehehe i win. q***…Slap 1 dmg. Nemoj admine, ustacu. Slap 1dmg. Ustanem od compa i legnem u krevet. Kucam exit. Kraj...
[Vrh] Go down
Sp[4]mmer^
VIP Member
VIP  Member
Sp[4]mmer^


Posts : 145
Fp Points : 180
Fp Reputation : 0
Join date : 11.02.2010
Location : Banja Luka-Mejdan! :)

Ha0s^ 4 one girl Empty
PostajNaslov: Re: Ha0s^ 4 one girl   Ha0s^ 4 one girl I_icon_minitimepet tra 02, 2010 12:49 am

Welcome i uzivaj Wink..
[Vrh] Go down
 
Ha0s^ 4 one girl
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neutral Zone Gaming :: Users Area :: Predstavite se...-
Forum(o)Bir:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions